ایران موتورولا

ارزش ها و باورهای حاکم بر ایران موتورولا :

نگرش مشتری مداری حاکم بر فعالیت های مستمر گروه از همان ابتدا راه موجب خوشنودی روز افزون مشتریان ، بهبود کیفیت محصولات و خدمات ، نوآوری و خلاقیت در ارائه خدمات نوین گردیده است .

افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی جزو مهمترین اصول و ارزش های این مجموعه می باشد ، هم چنین خدمات رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه فرهنگ استفاده از اینترنت و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه کشور نیز همواره مورد توجه موسس ، مدیران و کارمندان ایران موتورولا بوده است .

تلفن های همراه موتورولا :

تلفن های همراه موتورولا در شش خانواده در وب سایت و بازار کشور با گارانتی رسمی موجود است ، که براحتی می توانید از طریق وب سایت ایران موتورولا به اطلاعات فنی مورد نیاز دسترسی پیدا کنید . 

لوازم جانبی موتورولا :

تمامی لوازم جانبی گوشی ها و ساعت های موتورولا به سفارش ایران موتورولا با بهترین کیفیت و جدیدترین طراحی های روز به سفارش این مجموعه ساخته و با قیمت مناسب و توضیح شده است ( قیمت پایین یک سری از لوازم جانبی بعلت بی کیفیت بودن محصول نیست بدلیل خرید مستقیم شما از پخش کننده لوازم جانبی موتورولا است ) تا مصرف کنندگان عزیز با خیال آسوده از کیفیت و زیبایی و استقامت بتوانند در رنگ بندی و تنوع بالا محصول مورد نظر خود را سفارش دهند . 

قطعات موتورولا :

با تلاش بسیار زیاد مدیریت مجموعه ما توانستیم در حد ممکن بیشترین قطعات مصرفی و مورد نیاز مصرف کنندگان تلفن های همراه موتورولا و ساعت های هوشمند موتورولا را در کنار هم جمع نماییم تا مصرف کنندگان عزیز بتوانند با آگاهی در مورد قیمت قطعات موتورولا نسبت به تعمیر محصول خود اقدام نمایند و می توانند براحتی تمامی قطعات موتورولا را از روی وب سایت ایران موتورولا خرید نمایند و در صورت نیاز به مشاوره خرید قطعات موتورولا میتوانید با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید .

امیدواریم بتوانیم همچنان یار مصرف کنندگان محترم محصولات موتورولا باشیم

تماس با ما

ما همیشه اینجا نیستیم . اما شما میتوانید با آدرس ایمیل ما تماس بگیرید . ما در اولین فرصت به آن پاسخ خواهیم داد

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt
0

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

لیست انتظار We will inform you when the product arrives in stock. Just leave your valid email address below.
Email Quantity We won't share your address with anybody else.