سامسونگ روی گیم پد بازی‌ مخصوص گوشی‌های گلکسی کار می‌کند

 در اخبار ایران موتورولا

سامسونگ روی گیم پد بازی‌ مخصوص گوشی‌های گلکسی کار می‌کند

طبق پتنت جدیدی که در ماه سپتامبر ‌۲۰۱۹ میلادی ثبت شده و اخیرا در دسترس قرار گرفته است، به نظر می‌رسد سامسونگ روی کنترلر بازی برای تلفن‌های هوشمند خود کار می‌کند.

پتنت مربوط به «دستگاه کنترل کمکی الکترونیکی یا ترمینال موبایل» کیسی را نشان می‌دهد که می‌توان تلفن همراه را با طیف کاملی از دکمه‌ها و تریگرها در آن قرار داد.

گیم پد نام‌برده از طریق یک فن داخلی یا هیت سینک‌، خنک‌سازی دیگری را برای تلفن فراهم می‌کند. این ابزار کمکی همچنین ویژگی‌های اضافی مانند بازخورد هاپتیک (دریافت اطلاعات از طریق حس لامسه)، بلندگو و میکروفون را در بر دارد و می‌تواند به شکل مستقیم‌، از طریق درگاه USB یا به طور بی سیم‌، از طریق بلوتوث به تلفن متصل شود.
این لوازم جانبی برای افزایش تعداد سرویس‌های استریم بازی‌، مانند گوگل استیدیا و Project xCloud مایکروسافت که بازی‌های رایانه‌ای را به گوشی‌های هوشمند می‌آورد، واقعا مناسب و ایده‌آل است.
سامسونگ سابقه تولید لوازم جانبی بازی را از جمله برای سامسونگ گلکسی S4 و نوت ۳ دارد و به نظر می‌رسد با توجه به روابط نزدیک سامسونگ با گوگل و مایکروسافت، دومین عرضه این لوازم نیز در راه باشد.
پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

تماس با ما

ما همیشه اینجا نیستیم . اما شما میتوانید با آدرس ایمیل ما تماس بگیرید . ما در اولین فرصت به آن پاسخ خواهیم داد

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt
0

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

لیست انتظار We will inform you when the product arrives in stock. Just leave your valid email address below.
Email Quantity We won't share your address with anybody else.