فروشگاه آنلاین ایران موتورولا ( صاحب امتیاز شرکت ستاره کیان ماد ) اولین مارکت تخصصی آنلاین کشور است که بصورت کاملاْ حرفه ای در خصوص فروش و خدمات پس از فروش محصولات موتورولا از سال ۱۳۹۳ شروع به فعالیت کرده است .

ارزش ها و باورهای حاکم بر ایران موتورولا نگرش مشتری مداری حاکم بر فعالیت های مستمر گروه از همان ابتدا راه موجب خوشنودی روز افزون مشتریان ، بهبود کیفیت محصولات و خدمات ، نوآوری و خلاقیت در ارائه خدمات نوین گردیده است .

افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی جزو مهمترین اصول و ارزش های این مجموعه می باشد ، هم چنین خدمات رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه فرهنگ استفاده از اینترنت و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه کشور نیز همواره مورد توجه موسس ، مدیران و کارمندان ایران موتورولا بوده است .

تلفن های همراه موتورولا : تلفن های همراه موتورولا در شش خانواده در وب سایت و بازار کشور با گارانتی رسمی موجود است ، که براحتی می توانید از طریق وب سایت ایران موتورولا به اطلاعات فنی مورد نیاز دسترسی پیدا کنید . 

لوازم جانبی موتورولا : تمامی لوازم جانبی گوشی ها و ساعت های موتورولا به سفارش ایران موتورولا با بهترین کیفیت و جدیدترین طراحی های روز به سفارش این مجموعه ساخته و با قیمت مناسب و توضیع شده است ( قیمت پایین یک سری از لوازم جانبی بعلت بی کیفیت بودن محصول نیست بدلیل خرید مستقیم شما از پخش کننده لوازم جانبی موتورولا است ) تا مصرف کنندگان عزیز با خیال آسوده از کیفیت و زیبایی و استقامت بتوانند در رنگ بندی و تنوع بالا محصول مورد نظر خود را سفارش دهند . 

قطعات موتورولا : با تلاش بسیار زیاد مدیریت مجموعه ما توانستیم در حد ممکن بیشترین قطعات مصرفی و مورد نیاز مصرف کنندگان تلفن های همراه موتورولا و ساعت های هوشمند موتورولا را در کنار هم جمع نماییم تا مصرف کنندگان عزیز بتوانند با آگاهی در مورد قیمت قطعات موتورولا نسبت به تعمیر محصول خود اقدام نمایند و می توانند براحتی تمامی قطعات موتورولا را از روی وب سایت ایران موتورولا خرید نمایند و در صورت نیاز به مشاوره خرید قطعات موتورولا میتوانید با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید .

امیدواریم بتوانیم همچنان یار مصرف کنندگان محترم محصولات موتورولا باشیم