تعمیرات موتورولا

تعمیر موبایل موتورولا می‌بایست با رعایت پارامترهای خاص انجام پذیرد تا از آسیب به دیگر بخش‌های دستگاه جلوگیری کرده و  بازیابی کیفیت اولیه آن را سبب گردد. اما پرسش ما آن است که آیا پارامترهای مجاز و استاندارد در تعمیر موبایل موتورولا در همه تعمیرگاه‌های موبایل اجرا می‌گردند؟ پاسخ این سوال متأسفانه منفی است. غالب تعمیرکاران فعال در این مراکز، بی‌هیچ دانش تخصصی و آکادمیک و صرفاً با تکیه بر تجربه‌های پیشین خود در تعمیرات گوشی، نسبت به تعمیر موبایل موتورولا اقدام ‌می‌نمایند؛ از این‌رو اغلب قریب به اتفاق این تعمیرات، منجر به خرابی مجدد دستگاه و چه بسا دوچندانی نقص آن‌ها می‌گردد. از همین روست که کارشناسان تعمیر موبایل توصیه می‌کنند که در صورت بروز نقض در هرکدام از موبایل‌های موتورولا ، می‌بایست این محصولات را تنها به مراکز مجاز و استاندارد بسپارید و از تعمیر آن‌ها در مراکز غیرمجازی که دانش و تکنولوژی لازم را ندارند، بپرهیزید. کاربران گرامی این محصول می توانند جهت دریافت تخصصی ترین خدمات مرتبط با بهسازی و تعمیر موبایل موتورولا به این مرکز مراجعه نمایند.

 

نگاهی به مرکز خدمات ۲۴ ساعته و آنلاین پس از فروش ایران موتورولا

از کار افتادن و خرابی گوشی‌ها آن هم در روزهای تعطیل یا ساعات پایانی شب بدترین اتفاقی‌ست که می‌تواند برای هر کاربر گوشی‌های هوشمند پیش بیاید. بسیاری از ما تجربه اتفاقی از این دست را داشته‌ایم که گوشی دچار مشکل می‌شود و هیچ متخصصی در آن ساعت پیدا نمی‌شود تا بتواند این مشکل را حل کند.

مرکز خدمات ایران موتورولا می تواند به صورت آنلاین مشکلات نرم افزاری کاربران تلفن های همراه موتورولا را برطرف کنند و در صورتی که نیاز به ارسال به مرکز خدمات پس از فروش بود ، این امر بدون مراجعه حضوری امکان پذیر است ، در شهر تهران سفیران ما با مراجعه به آدرس شما گوشی از کار افتاده و خراب را تحویل میگیرند و پس از تعمیر و رفع مشکل برای شما ارسال میکنند که این امر کاملاً بصورت رایگان انجام میشود و در وقت و زمان شما صرفه جویی بسیاری میکند.

مجموعه ایران موتورولا همیشه در تلاش است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه نماید ، در همین راستا مصرف کنندگان محصولات موتورولا که در شهرستان های دیگر کشور عزیزمان ایران قرار دارند نیز می توانند بدون پرداخت هزینه محصولات خود را به مرکز خدمات پس از فروش ارسال نمایند ، جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید .

تماس با مرکز خدمات پس از فروش موتورولا : ۸۸۹۴۱۳۳۲ – ۰۲۱

تماس با ما

ما همیشه اینجا نیستیم . اما شما میتوانید با آدرس ایمیل ما تماس بگیرید . ما در اولین فرصت به آن پاسخ خواهیم داد

قابل خواندن نیست؟ تغییر متن. captcha txt
0

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Just leave your valid email address below.
Email Quantity We won't share your address with anybody else.