نحوه پرداخت

تمامی کاربران گرامی شرکت ایران موتورولا در زمان ثبت سفارش می توانند ، از طریق درگاه اینترنتی بانک پارسیان یا درگاه امن زرین پال هزینه ی سفارش خود را به شکل آنلاین پرداخت کنند و حتمن در قسمت پرداخت آن را در سبد خرید ثبت نمایند. زمانی که پرداخت مبلغ به شکل موفق بود در واقع به منزله ی این می باشد که سفارش به صورت قطعی ثبت شده است و دیگر نیازی به اطلاع دادن آن نخواهد بود و سفارش به شکل کاملن خودکار وارد مراحل آماده سازی خواهد شد و در نهایت ارسال می گردد.
مهم این است که پرداخت اینترنتی نوعی اولویت محسوب خواهد شد و در پردازش سفارش کاربران ، سرعت صورت خواهد گرفت و همچنین هزینه ی ارسال نیز در زمان پرداخت اینترنتی محاسبه می گردد.
چگونگی پرداخت اینترنتی
کاربران گرامی ما مبلغ سفارش خود را نیز می توانند با استفاده از تمامی کارت های بانکی عضو شبکه ی شتاب پرداخت نمایند.
دقت داشته باشید در زمان پرداخت اینترنتی ، اطلاعات زیر را کاملن با حوصله وارد کرده و پس از آن که پرداخت تأیید شد ، از عملیات موفقیت آمیز پرداخت خود آگاه خواهید شد.
پرسش های اطلاعاتی مشتریان به صورت زیر خواهد بود که در زمان پرداخت اینترنتی باید بدانید:
1- شماره ی 16 رقمی کارت ( بر روی تمام کارت های بانکی این شماره نوشته شده است)
2- رمز پویا و یا رمز خرید اینترنتی
برای پرداخت اینترنتی باید رمز دوم پویای کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
( رمز دوم پویا، رمزی نیست که شما هنگام استفاده از دستگاه های خودپرداز وارد می کنید)
بنابراین برای آن که بتوانید رمز دوم داشته باشید باید به دستگاه خودپردازی که بانک صادرکننده ی کارت شما می باشد مراجعه کنید و سپس کارت خود را وارد نمایید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس در قسمت رمز اینترنتی و یا رمز دوم ، رمز دوم خود را انتخاب کرده و به بانک صادرکننده ی کارت مراجعه کنید تا رمز پویا را فعال نماید.


3- کد cvv2
این کد در واقع یک عدد سه رقمی یا چهار رقمی می باشد که روی کارت های ملی ثبت شده است و یک کد امنیتی است که در پرداخت های اینترنتی استفاده می شود.
4- تاریخ انقضا
این تاریخ نیز روی تمام کارت های بانکی نوشته شده است.
در پایان با سپاس از شما کاربران گرامی ، شرکت ایران موتورولا ، دو مهم را یادآور می شود:
1- به تمامی مشتریان گرامی توصیه می شود برای آن که در پردازش سفارش شما سرعت عمل صورت بگیرد ، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.
2- چنان چه پرداخت سفارش کاربران و مشتریان عزیز از طریق اینترنتی انجام شده باشد حتمن تحویل گیرنده ی سفارش در مقصد باید زمان دریافت کالا ، کارت ملی و یا کارت شناسایی معتبر را به همراه داشته باشد.
با آرزوی تندرستی و شادمانی برای تمامی مردم ایران و مشتریان شرکت ایران موتورولا