ثبت سفارش

درود به شما که برای خرید ، شرکت ایران موتورولا را برگزیده اید. برای این منظور در ابتدا باید شما ، ثبت سفارش داشته باشید که ما پیشنهاد می کنیم، حتمن ، پیش از ثبت سفارش ، برای آن که بتوانید از خدمات و پیگیری های سفارش، بهترین استفاده را ببرید، به عضویت ایران موتورولا در بیایید.
برای ثبت سفارش ، گام اول این است که، کالای انتخابی خود را از بین تمام کالاهایی که در این شرکت موجود است ، انتخاب کنید و ضمن آن توضیحاتی را که در مورد کالای مورد نظر نوشته ایم ، مطالعه نمایید.
سپس آن را به سبد خرید اضافه کنید، در این حالت تمام جزئیات مربوط به سفارش شما، از جمله نوع محصول، قیمت آن، تخفیف و دیگر موارد لازم را مشاهده می کنید.
در قسمت بعدی ، اطلاعات شخص سفارش دهنده و آدرس مقصد ، نشان داده خواهد شد. توجه داشته باشید که این اطلاعات به شکل کاملن پیش فرض از حساب کاربری شما، برای ما بازخوانی خواهند شد و در صورت آن که شما بخواهید ، می توانید اطلاعات یا فرستادن محصول به آدرسی به جز آن که ثبت کرده اید ، از طریق کادرهای فرستادن سفارش ، آن ها را تغییر دهید و ویرایش نمایید. در این قسمت برای اطمینان شما در اطلاعاتی که ثبت کرده اید، خلاصه ای از اطلاعات محصول و کالای ثبت شده ی شما در پایین صفحه ی پرداخت ، نشان داده می شود.
حال با فشردن دکمه ی ثبت سفارش، شما می توانید از چگونگی خرید، قیمت آن، فرستادن محصول و دریافت سفارش خود و همچنین از همه مهمتر از خدمات پس از ارسال نیز، آگاهی داشته باشید.
هم اکنون امکان پرداخت آنلاین (online) نیز برای همه ی کاربران گرامی، توسط شرکت، فراهم شده است.

پس از آن که سفارش خود را ثبت کردید، سفارش شما وارد مرحله ای خواهد شد که به آن پردازش می گوییم در این حالت ، محصول شما به شکل کاملن ایمن و دارای امنیت ، توسط شرکت ایران موتورولا بسته بندی خواهد شد و به آدرسی که توسط شما ثبت شده است ( در زمان ثبت سفارش) فرستاده خواهد شد. توجه داشته باشید که زمان دریافت سفارش ، بستگی به فاصله ی زمانی مبدأ و مقصد و همچنین ساعت های کاری شرکت های پستی متغیر می باشد. معمولن این مدت زمان برای سفارش هایی که از تهران می باشد بین 24 تا 48 ساعت کاری و برای شهرستان ها 48 تا 72 ساعت کاری خواهد بود.

خریداران گرامی می توانید با رفتن به حساب کاربری خود و پس از آن قسمت خرید های من ، سفارش های خود را مشاهده کنید . زمانی که انتخاب مشاهده ی جزئیات در هر سفارش را انجام دادید ، می توانید از آخرین اطلاعات ثبت شده و وضعیت ثبت شده درباره ی سفارش خود ، آگاهی پیدا کنید. پس ، از راهِ مشاهده ی تمام جزئیات درج شده ، می توانید یادداشت هایی را که توسط مدیریت فرستاده شده ، مشاهده کنید.

پس از آن که محصول و کالای مورد نظر توسط شما خریدار محترم ، دریافت شد ، لازم است برای بررسی و استفاده از محصولی که خریداری کرده اید ، اقدامات لازم را انجام بدهید. در صورتی که سفارش شما از هر جنبه ای مانند: فیزیکی، فنی، عدم تطابق آن چه ثبت کرده اید و یا مغایر بودن محصول با آن چیزی که دریافت کرده اید، مراتب را از طریق تماس تلفنی به اطلاع همکاران برسانید و درصدد رفع مشکل خود اقدامات لازم را ، انجام بدهید.
* در صورت هر گونه مشکل گزارش شده از طریق شما ، شرکت ایران موتورولا رسیدگی و پیگیری های لازم را انجام خواهد داد.